top of page

Політика конфіденційності

Конфіденційність і безпека

Ми поважаємо вашу конфіденційність та захищаємо ваші особисті дані. Ця Політика Конфіденційності описує, як ми збираємо, використовуємо та захищаємо Ваші особисті дані.

Роблячи замовлення на нашому веб-сайті та надаючи нам особисту інформацію, ви погоджуєтесь з цією Політикою Конфіденційності.

Збір та використання особистих даних:

Ми збираємо особисті дані, які ви нам надаєте при оформленні замовлення на нашому сайті, такі як ім'я, адреса, номер телефону та електронна пошта. Ми використовуємо ці дані для обробки та виконання вашого замовлення та зв'язку з вами щодо доставки.

Ми можемо ділитися вашою інформацією з представниками державної влади, якщо це передбачено законодавством. Ми також можемо ділитися інформацією для захисту наших прав чи власності або у разі порушення прав будь-якої третьої сторони.

Володіння конфіденційною інформацією

Копія ваших персональних даних є активом Broox та належить нам. У разі продажу, злиття, корпоративної реорганізації чи аналогічної угоди за участю частини чи всього нашого бізнесу, ми можемо передати вашу інформацію покупцю чи суб’єкту-наступнику. Ми також можемо зберегти копію цієї інформації.

Безпека

Ми зобов'язуємося зберігати ваші особисті дані в безпеці та не передавати їх третім особам без вашої згоди. Ми використовуємо ваші особисті дані тільки для цілей, пов'язаних з обробкою замовлення та забезпечення якісного обслуговування клієнтів. Ми застосовуємо технічні та організаційні заходи для захисту ваших особистих даних від втрати, зловживання, несанкціонованого доступу, розголошення та зміни.

Meтоди оплати

 Оплату товару можливо зробити наступним чином:

  • внесення передоплати у розмірі 50% з подальшою доплатою при отриманні товару.

  • переказом на розрахунковий рахунок Фізичної особи підприємця.  Реквізити для оплати покупець отримає від менеджера після погодження усіх деталей замовлення.

  • після оплати покупець отримує електронний чек на елекронну пошту.

Payment Methods
bottom of page